Dom Bardzo Medialny – redaktor Adriana Urgacz
redaktor Adriana Urgacz - Kuźniak

tel. 512 282 750

bardzomedialny@gmail.com

Witaj w domu

Witajcie w Domu! Baaaardzo medialnym…

 

Jako przedstawicielka mediów musiałam stworzyć coś, co z tą branżą będzie miało wiele wspólnego. Mogłam założyć gazetę – to byłoby najprostsze rozwiązanie, ale… ale to już było. Przez wiele lat pełniłam funkcję redaktora naczelnego Gazety Gliwickiej i Gazety Zabrzańskiej, jestem naczelną gazety HydeParkNews, zjadłam na tym zęby, przyszedł więc czas na nowe wyzwania. A, co!

 

Otwarłam biuro. Mieści się ono w Gliwicach, przy ul. Łużyckiej 24a, w samym środku miasteczka akademickiego i zaledwie kwadrans drogi Średnicówką od Katowic. Mam tam swoje atelier fotograficzne, miejsce spotkań i szkoleń. Bo biuro mieć trzeba. Bo trzeba mieć prestiż. I trzeba wychodzić z kochanego domu. Nawet, jeśli jest on tak cudownie BARDZO MEDIALNY.

 

A jednak najlepiej pracuje mi się w domu. Taki „znak czasów” i całkiem modne rozwiązanie, biorąc pod uwagę, że największe redakcje na świecie przechodzą na tryb pracy online. Parafrazując klasyka: „Sorry, takie mamy czasy”. Dla mnie jest to jednak wygodne rozwiązanie, poza zadaniami, które wymagają ode mnie osobistego kontaktu, pracować mogę w pełni swobodnie, w moim bardzo medialnym DOMU, w kapciach, z widokiem na sielskie osiedle, na którym mieszkam i prowadzę biuro. Czasami uwagę moją skutecznie rozprasza Pan DOMU, człowiek niezwykle kreatywny i niewyczerpane źródło inspiracji, którego pomysły mogą jedynie pozytywnie wpłynąć na to, co dla Państwa robię.

 

A i w mojej głowie szaleje burza koncepcji, słów, obrazów i rozwiązań, które z przyjemnością przekażę Państwu do dyspozycji. Zadowolenie ze współpracy gwarantuje również zespół, z którym współpracuję. Znakomity grafik, wspaniali dziennikarze, z którymi w mediach beczkę soli zjadłam, zabawny rysownik satyryczny i wiele, wiele innych osób.

 

Cóż, zapraszam do współpracy! Niech się dzieje!

 

Pracuj z nami, bo:

– nie ponosząc dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem biura, możemy zaproponować bardzo konkurencyjną cenę naszych usług

– pracę w mediach i wszystko, co z nią związane, znamy na wylot i od podszewki

– jesteśmy kreatywni, zawsze online, słuchamy, czego oczekujesz i podajemy ci to na tacy

– w naszym DOMU zawsze zostaniesz przyjęty ciepło, a my pozostawimy po sobie miłe wspomnienia