Dom Bardzo Medialny – redaktor Adriana Urgacz
redaktor Adriana Urgacz - Kuźniak

tel. 512 282 750

bardzomedialny@gmail.com

Custom publishing

Pomimo ekspansji Internetu, reklama w papierowych nośnikach informacji wciąż jest w cenie. Można ją zamieścić w wybranym czasopiśmie lub wydać własne, które będzie stymulowało oczekiwane reakcje konsumenckie.

 

Czasopismo customowe to nowa jakość. I ogromna skuteczność.

 

Zapewne nie wszyscy spotkali się z tym określeniem. Wyjaśniam zatem: czasopismo customowe jest formą gazety wydawanej na zlecenie klienta bądź grupy klientów. Może zawierać reklamy, ale najważniejsza w niej jest treść, która niczym nie różni się od treści zamieszczanych w kolorowych czasopismach. Mogą to być n.p. porady ekspertów, wywiady ze znanymi ludźmi, przykłady zastosowania pewnych rozwiązań w życiu, lifestyle i rozrywka. Diabeł tkwi w szczególe: gdzieś w tle pojawia się marka bądź firma, która w pozytywnym przekazie przekonuje klienta do siebie i zapewnia sobie jego lojalność.

Spośród najbardziej znanych na rynku czasopism customowych, wymienię chociażby Magazyn TESCO, który posiadacze karty tej sieci mogą otrzymać za jedyny grosik. Wewnątrz znajdą treści do złudzenia przypominające te, jakie znaleźć można w kolorowych magazynach kobiecych. Nie będą one jednak przypadkowe, a nastawione na konkretny plan sprzedażowy.

My wiemy, jak stworzyć dobre i skuteczne czasopismo customowe.  

Wydajemy czasopisma wewnętrzne bądź zewnętrzne, informujące o prowadzonej przez Państwa działalności. Zapewniamy pełną obsługę medialną, skład oraz druk czasopisma, dostosowanego do Państwa potrzeb.

Spróbujcie. Warto!